Leona Facebook: Leona Machálková - oficiální stránky
Leona Instagram: leonamachalkova

BOOKING A PRODUKCE KONCERTŮ:
Martin Konečný +420 602 289 058
leona-produkce@email.czNABÍDKA KONCERTŮ A VYSTOUPENÍ:


POP-ROCKOVÝ KONCERT S KAPELOU

Dvouhodinová koncertní šou Leony s kapelou přináší strhující energický pop-rockový program z nejznámnějších hitů této zpěvačky s nezaměnitelným hlasem. Její písně se silnými melodiemi doprovází kapela v originálních moderních aranžích, které sází na skvělé muzikantské výkony. Band hraje ve složení: piano, basa, bicí, kytara a 2 vokalistky

MUZIKÁL - MOJE LÁSKA

Královna české muzikálové scény Leona Machálková připravila pro fanoušky tohoto hudebně dramatického žánru sólový koncertní program, ve kterém jako třešničky na dortu emotivně interpretuje slavné písně z českých i světových muzikálů, ve kterých účinkovala v hlavních ženských rolích či které nazpívala a zařadila na svá muzikálová alba, která natočila v produkci hudebního skladatele Karla Svobody. West Side Story, Jesus Christ SuperStar, Dracula, Monte Cristo, Bídníci, Angelika, Hamlet, Evita, Cats, Elizabeth nebo Mamma Mia! to jsou tituly, které o sobě daly znát, že se hned tak nevyčerpají, neoposlouchají a především svou krásou jsou nadčasovou hodnotou. Na koncerty přizvala ke spolupráci kolegu Radima Schwaba, který s Leonou zazpívá několik duetů a také sólových písní. Společně je doprovodí orchestr renomovaných hudebníků v čele s pianistou Petrem Berki.

VÁNOČNÍ ADVENTNÍ KONCERT

Sváteční náladu navozuje Leonin adventní koncert plný krásných vánočních písní, které čerpají z české tradice i světového fondu noblesních vánočních hudebních skvostů. Silnou stránkou je i kapela, která hraje ve složení: piano, basa, bicí, kytara, housle a 2 vokalistky

RECITÁL S PIANISTOU

Hudební lahůdku slibuje spojení Leonina hlasu s virtuózním výkonem pianisty Petra Berkiho. Společně hrají poprockový, muzikálově přednesový repertoár, ale i bossanovy či šansony.

VYSTOUPENÍ NA HALFPLAYBACK S PIANISTOU

Poprockový taneční repertoár za doprovodu halfplaybacku a skvělého pianisty Petra Berkiho je vhodný na plesy, módní přehlídky, vánoční trhy a nejrůznější společenské příležitosti.